Domů


Něco o mě


Dárkové poukazy


Co nabízím


Transformační psychologie


Čištění skrze vyšší já - LSVJ


Access Bars


Access facelift


Kolik váží vaše emoce?


Změňte svou Dna


Koučink


KURZY


A jiné


Recenze a konzultace


Jak se objednat


CeníkKontakt  

Jakzitdal.cz

ucitelkazuzka.webnode.cz


Co nabízím ?Transformační psychologie


Pracuji s technikou emoční svobody, kterou vytvořil Dr.Callahan jako převratnou metodu pro život bez stresu atd. Zúčastnila jsem se tří měsíčního výcviku této metody a koučinku v Institutu transformační psychologie u Barbory Korotkové v Ostravě.


Čištění skrze vyšší já

Nabízím Vám čištění a kontrolu vašeho energetického systému na dálku. Všechny naše tělesné potíže mají svůj počátek v našem energetickém systému. Co to vše obnáší a co vše Vám zkontroluji a nechám vyčistit?
Provedu kontrolu zda nemáte v těle nebo v auře přivtělené duše či jiné entity , dále zkontroluji zda na Vás nepůsobí temné energie a nechám Vám vyčistit a zacelit auru, požádám o vyčištění a srovnání všech energetických těl vůči fyzickému tělu. Dále zkontroluji zda nemáte v těle nebo auře energetické implantáty, astrální parazity, plazmatické implantáty, energetické parazity. Poté nechám vyčistit Vaši DNA a RNA. Provedu kontrolu meridiánů a čaker. A naposledy zkontroluji Vám vaší tělesnou energii a pokud bude potřeba a pokud nám to dovolí požádám o navýšení na zdravé maximum. Vše probíhá skrze napojení na mé Nejvyšší duchovní průvodce a práci s kyvadlem.
Tato kontrola bude probíhat 2x v týdnu a to v pondělí a středy, počet osob omezen 4 na den. Čas zde neuvádím kontrola a čištění bude probíhat během celého dne. Platbu za můj čas a energii je potřeba zaplatit 3 dny předem na účet 2801388411 /2010 Fio banka částka je 300,- kč. Do poznámky na účet napište své celé jméno plus kontrola a čištění energetického systému a na můj email nebo Messenger mi pošlete zprávu o který termín máte zájem. Pokud neproběhne platba 3 dny předem bohužel čištění a kontrolu neprovedu.


Access Bars


Jak probíhá Access bars? Probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během ACCESS BARS® se praktik postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Jednotlivé body souvisí ….. více info viz ;Access Bars


Energetický Facelift™


Všichni víme, co je facelift. Ale znáte Energetický Facelift™? Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni? Access Energetický Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo.


Tělesný proces v rámci Access consciousnessKolik váží vaše emoce?

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Nedaří se vám zhubnout? Vaše tělo nabírá stejně, jako vy plníte svou bytost spoustou emocí? Věděli jste, že se emoce ukládají do našich tukových buněk? Co takhle je z nich vymazat všechny? Zbavte se tuny emocí a vaše tělo se bude cítit opět lehce.


Proces změňte svou Dna

Proces probíhá vleže, za hluboké relaxace. Info bude brzo doplněno


Posílání léčivé energie Shamballa

Chci Vám nabídnout posílání léčivé energie Shamballa na dálku. Léčení energie Shambally bude probíhat 2x v týdnu a to v úterý a čtvrtek v 18 hodin. Počet osob omezen na 6 jeden večer.
Co je Shamballa? Je vysoko vibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše. Zvyšuje vibrace a tím pádem připravuje tělo na zbavení se starých křivd, strachů a podobně.
Platbu za můj čas a energii je potřeba zaplatit 3 dny předem na účet 2801388411 /2010 Fio banka částka je 300,- kč. Do poznámky na účet napište své celé jméno plus Shamballa a na můj email nebo Messenger mi pošlete zprávu o který termín máte zájem. Pokud neproběhne platba 3 dny předem bohužel neprovedu posílání léčivé energie . Po zaslání platby Vám na email nebo messenger napíši jak bude posílání probíhat a co máte a nemáte dělat v době posílání energie.
Přihlášení na posílání Shambally provádějte přes email nebo messenger, ozvu se Vám. Prosím v emailu nebo messengeru mi pošlete svou aktuální fotku.


Shamballa

Je multidimenzionální světelný sysém. Je rozsáhlým zdrojem jemněhmotné energie, vysoké frekvence vibrací, posilující fyzické a duševní síly. Pomáhá řešit nejen účinek, ale i příčinu nemoci, nebo nezdaru. Shamballa je Vesmírnou energií, která léčí. Odstraňuje strachy, bloky, nebo zdravotní potíže. Je důležité si hlavně svou příčinu své nemoci, nebo nezdaru uvědomit, proč vlastně vznikla a po tzv. nápravě nemoc, nebo bolest odchází.


Karmická numerologie

jedná se o numerologii podle kabaly vycházející z jména, příjmení a datumu narození

        Copyright 2018 - AISHA MADLENA UHROVÁ      ¦    Chcete mi napsat ? Tady je můj e-mail :       info@vnitrnisilaenergie.cz